ERDAĞI MİMARLIK


Keyifli mekanlar yaratmaya çalışıyoruz, en büyük amacımız bu. Kullanıcıyı mutlu eden, kullandıkça daha çok seveceği alanlar yaratmak en büyük idealimiz. Mekanları mimari, iç mimari ve ya ürün bazında ayırmıyor bir bütün olarak ele alıyoruz.

Fonksiyon bizim için en önemli unsur. İşlevsiz bir yaşam alanının kişiyi mutsuz edeceğinin farkındayız, işimize bu bilinçle yaklaşıyoruz.

Hizmetlerimiz;

Mimari Proje Hizmetleri

Tüm Mimari-Statik-Elektrik-Mekanik projelerini bünyemizdeki yetkin çalışma arkadaşlarımız ile hazırlıyor ve çağa uygun yapılar ortaya koymaya çalışıyoruz.

İç Mekan Tasarımı ve Uygulamaları

Firmamız yurt genelinde mağaza ağı kuran ya da franchising sistemi ile çalışan markaların proje-konseptlerini projelendirme ve uygulama hizmetleri verir.

Taahhüt Hizmetleri

Mevcut projelendirilmiş projelerin uygulama hizmetlerini veriyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en uygun malzemeyi en uygun ve fonksiyonel detay ile birleştirerek kullanıcı dostu mekanlar yaratıyoruz.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Doğru malzeme, doğru detay, optimum süre içindeki dengeyi kurmak ve projenin her adımının doğru ilerlemesini sağlamak için çalışıyoruz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yenilik yapma fikrinizi bizimle paylaşın, size fikir ve  tasarımın detaylarını sunalım.